Series
Ratings
12
ChernobylRated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
DekalogRated ★ 4.5- The Treasure IslandRated ★ 4.0
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5