Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- The PlotRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- Nobody 2Rated ★ 2.5
NobodyRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 1.0- MariaRated ★ 1.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
- The MatchRated ★ 3.0
- LobbyRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Rebel RidgeRated ★ 3.0