Movies
Ratings
1637
Chinese Midnight ExpressRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5- Once Upon a Time in ShanghaiRated ★ 2.5
- Beyond the DreamRated ★ 2.5
- The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
Okinawa Rendez-vousRated ★ 2.5
He's a Woman, She's a ManRated ★ 3.0
FlightRated ★ 2.0- A Place Called SilenceRated ★ 2.5
A Balloon's LandingRated ★ 2.0- Smile 2Rated ★ 2.5
The Colors WithinRated ★ 2.5
Center StageRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5- Rebel RidgeRated ★ 2.0