Titles you rated
HorimiyaRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 0.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.5