Movies
Ratings
20
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Take OffRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0