Titles you rated
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
The Lady from ShanghaiRated ★ 4.0
SandraRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 3.0- Brief EncounterRated ★ 4.5

The WailingRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.0- PapermanRated ★ 3.5
Elektra LuxxRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0