Titles you rated
Love ForecastRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5