Movies
Ratings
955
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
FlightRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- ForgottenRated ★ 3.0