Titles you rated
MatildaRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0