Series
Ratings
50
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Nine Perfect Strangers Season 1Rated ★ 3.0- Ningen HyohonRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Oshi no KoRated ★ 3.0
- Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 4.0
Lie After LieRated ★ 4.0- Marry My HusbandRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0