Movies
Ratings
176
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0- The MessageRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Strawberry ShortcakesRated ★ 3.0
2046Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0