Movies
Ratings
247
EquilibriumRated ★ 4.0- National SecurityRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5- HolidayRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5- Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5