Series
Ratings
13- Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
うぬぼれ刑事Rated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Stand up!!Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0