Series
Ratings
14
WestworldRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.5
VigilanteRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 1.0- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- BargainRated ★ 2.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5