Movies
Ratings
25
AvatarRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 2.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0