Movies
Ratings
339
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Brave StoryRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 2.5