Movies
Ratings
983- SteveRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0- Gregory Crewdson: Brief EncountersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 3.5
StalkerRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The Road to El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5- Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.0- Fragments of ParadiseRated ★ 4.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
- NonnasRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0