Movies
Ratings
732
CallRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0- Gerald's GameRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
TerrifierRated ★ 2.5
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 2.5
Left BehindRated ★ 0.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Trick 'r TreatRated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
The VikingsRated ★ 3.0
White NightsRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
SidewallsRated ★ 3.5- Fist of JesusRated ★ 3.5