Series
Ratings
78
The Good PlaceRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Toy SoldiersRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0