Series
Ratings
159
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 2.0
闘牌伝説 アカギRated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Just Because!Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
My Clueless First FriendRated ★ 3.0