Movies
Ratings
942
Project Hail MaryRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Lost in StarlightRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0