Series
Ratings
109- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.5
- Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- Love Transit Season 3Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 1.5- Oblivion BatteryRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0