Movies
Ratings
758
Still LifeRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 2.5
Almost FamousRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0- A Bigger SplashRated ★ 3.0
- BlackBerryRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 4.0
Flushed AwayRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
The InnocentRated ★ 3.5- SteveRated ★ 3.0
- VarietyRated ★ 3.0
WeekendRated ★ 3.5- Itty Bitty Titty CommitteeRated ★ 3.0