Movies
Ratings
101
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0