Movies
Ratings
85
The RevenantRated ★ 2.0- Red White & BlueRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5