Movies
Ratings
277
Once We Were UsRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 3.5
- Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0- The SingersRated ★ 3.5
- Train DreamsRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Six Lying University StudentsRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0- ADA-DanceRated ★ 5.0
- Funky Freaky FreaksRated ★ 3.5
Donnie DarkoRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5