Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0- Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0- PapaRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0