Movies
Ratings
1038
ExitRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
DerailedRated ★ 2.0
City of DamnationRated ★ 2.0- All Bark No BiteRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The PresidentRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The ScamRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0