Movies
Ratings
296
PrometheusRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0- Steel RainRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0