Movies
Ratings
1155
Saw XRated ★ 3.5
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.5
Warhorse OneRated ★ 2.0- Take Back the NightRated ★ 1.5
- Cash OutRated ★ 2.5
The WatchersRated ★ 2.5
Violent NightRated ★ 3.0
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 3.0
Daylight's EndRated ★ 2.5
Old ManRated ★ 1.5
Children of the CornRated ★ 1.5
VesperRated ★ 1.5
ThanksgivingRated ★ 2.5
RetributionRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
Terrifier 2Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0