Series
Ratings
22
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0