Movies
Ratings
86
Finding NemoRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5- A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0