Movies
Ratings
35
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0