Movies
Ratings
135
Bride WarsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0