Movies
Ratings
114
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Oliver TwistRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5