Titles you rated

The World of the MarriedRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 2.5- Street Food FighterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0