Movies
Ratings
545
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Gnomeo & JulietRated ★ 1.5
The PlatformRated ★ 1.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 5.0
Pat & MatRated ★ 3.0- Wallace & Gromit: The Complete CollectionRated ★ 5.0
Wallace & Gromit's Cracking ContraptionsRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 5.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 2.5- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
- PadakRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5