Movies
Ratings
1179
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5- Once We Were UsRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0