Series
Ratings
62
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 2.0
TakenRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Knight RiderRated ★ 4.0
Saikano: The Another Love SongRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0