Series
Ratings
20
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5