Series
Ratings
135
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.5- AgencyRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5- King the LandRated ★ 4.0
- CelebrityRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5