Series
Ratings
27
Be MelodramaticRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5