Series
Ratings
130
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0