Movies
Ratings
819
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 1.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5- Lonely PlanetRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5- Believer 2Rated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5