Series
Ratings
180
Slayers Evolution-RRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
- Delicious GuysRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Sumika SumireRated ★ 3.0- My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 5.0- Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0