Series
Ratings
101- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 1.0
- The Judge from HellRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- The TyrantRated ★ 2.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5