Movies
Ratings
256
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Take OffRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.5- Princess AuroraRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0- BeatRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The ScentRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
The StingRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.5