Movies
Ratings
643
Ocean WavesRated ★ 3.5
Tall GirlRated ★ 3.5- EvilRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
One Week FriendsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0