Series
Ratings
18
Empire FallsRated ★ 4.0
勇者王ガオガイガーRated ★ 3.5
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.5
Macross PlusRated ★ 4.0- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 3.5
- Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.5
- Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
GodlessRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5