Movies
Ratings
1090
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0